Mieszkanie do wynajęcia - Mieszkanie, 47m2, 2 pokoje, ul. prof. Michała Bobrzyńskiego

OKAZJA! OBNIŻONA PROWIZJA!

Mamy przyjemność zaoferować komfortowe mieszkanie, o pow. 47m2 przy ul. Bobrzyńskiego (dzielnica Dębniki).

We speak English.

LOKALIZACJA:

Mieszkanie znajduje się w spokojnej i cichej okolicy dobrze skomunikowanej z pozostałymi częściami Krakowa. Dzięki licznym przystankom MPK (m.in. Kampus UJ, Grota-Roweckiego) bez problemu można dotrzeć w każdy zakątek miasta. Ponadto w okolicy znajduje się wiele sklepów (m. in. Lidl, Biedronka), parków, placów zabaw oraz lokali gastronomicznych. Bardzo dobry dojazd do biurowców Parku Technologicznego przy Czerwonych Makach: Ericsson, Selvita, Shell, Nokia, Motorola, Green Office, DOT Office, UBS; przy ul. Kapelanka HSBC i State Street oraz przy ul. Wadowickiej: Tischnera Office, Buma Square, Sawig Office, Imperial Business Center, Wadowicka 3.

MIESZKANIE:

Ulokowane jest na 3 p. zadbanego apartamentowca i składa z dwóch pokoi (sypialnia i przestronny pokój dzienny), kuchni, dużego balkonu, przedpokoju oraz łazienki (wanna jak i kabina prysznicowa). Jest wyposażone (płyta elektryczna, pralka, lodówka, piekarnik) oraz w pełni umeblowane (łóżko, sofa, stół, krzesła, pojemne szafy). Mile widziane osoby pracujące jak również obcokrajowcy. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej, brak gazu w mieszkaniu.

Do dyspozycji Najemców wózkownia oraz komórka lokatorska (ok. 10m2).

CENA:

1 600 złotych + 500 złotych czynszu administracyjnego + opłata za prąd w zależności od zużycia (około 50-70 złotych). Obowiązuje kaucja zwrotna jednomiesięczna oraz prowizja dla biura obniżona do 800 zł.

Serdecznie zapraszam na prezentację!

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo


Dodatkowe
Balkon
Winda