Mieszkanie do wynajęcia - Mieszkanie, 37m2, 2 pokoje

OKAZJA! OBNIŻAMY PROWIZJĘ!

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 37 m2 przy ul. Kazimierza Wielkiego w dzielnicy Krowodrza.

Mieszkanie idealne dla 3 osób studiujących lub pracujących.

LOKALIZACJA:

Znakomita lokalizacja blisko centrum w dzielnicy Krowodrza. Bardzo dobry dojazd do każdej części miasta: przystanek tramwajowy „Biprostal”, przystanek autobusowy „Grottgera” . W okolicy liczne sklepy, piekarnie oraz inne obiekty handlowe i usługowe. Bardzo blisko do uczelnie AGH, UP, UR, PK, UJ oraz biurowce Galileo, Newton, Edison, Pascal.

MIESZKANIE:

Położone jest na wysokim parterze w budynku. Nieruchomość składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz zabudowanej loggii. W dużym pokoju: dwa łóżka, biurka, duża szafa, odkurzacz. W mniejszym pokoju łóżko, biurko i krzesło oraz zabudowana loggia z regałem i półkami. Kuchnia z meblami, kuchenką gazową z piekarnikiem, mikrofalówką, lodówką, stolikiem z krzesłami. Łazienka kabina prysznicowa, umywalka, pralka oraz wc. Mieszkanie jest bardzo ciepłe – niskie koszty ogrzewania w zimie. Do mieszkania przynależy piwnica.

Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej.

FINANSE:

1200 zł + czynsz administracyjny z mediami ok. 400-450 zł (w tym opłaty za wodę, wywóz śmieci, ogrzewanie, utrzymanie części wspólnych, prąd i gaz).

Obowiązuje kaucja zwrotna 1200 zł oraz prowizja dla biura obniżona do 800 zł.

LINK DO VIDEO:

https://www.youtube.com/watch?v=jze3wQI4xfs

Serdecznie zapraszam na prezentację!

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo


Dodatkowe
Balkon