Mieszkanie do wynajęcia - Mieszkanie, 25m2, 1 pokój, ul. Dębowa

OKAZJA! OBNIŻAMY PROWIZJĘ!

Do wynajęcia nowoczesne studio 25 m2, ul. Dębowa, (Monte Cassino, Kapelanka, Dietla, Konopnickiej) w dzielnicy Dębniki (Stare Dębniki).

LOKALIZACJA:

Bardzo dobra lokalizacja w cichej i spokojnej okolicy. W pobliżu Bulwary Wiślane, Skałki Twardowskiego, Wawel oraz Centrum Kongresowego ICE oraz biurowce HSBC, State Street. Jacobs. W sąsiedztwie liczne punkty handlowe i usługowe, piekarnia, delikatesy, sklep 24h, apteka. Doskonałe połączenie komunikacyjne liniami autobusowymi i tramwajowymi z centrum miasta oraz z Krakowskim Parkiem Technologicznym przy ul. Bobrzyńskiego (Ericpol, Ericsson, Motorola, Nokia, Selvita, Shell, UBS) i Kampusem UJ.

STUDIO:

Studio znajduje się na III piętrze, czteropiętrowego budynku z windą. Widok z okien na zieleń wokół budynku. Składa się z pokoju dziennego, aneksu kuchennego, przedpokoju oraz łazienki. W pokoju dziennym wygodna rozkładana sofa, rozkładany stół, wygodny fotel z podnóżkiem, pojemny regał i sideboard, duża szafa z lustrami. W aneksie kuchennym meble w zabudowie, lodówka oraz płyta grzewcza elektryczna. W łazience kabina prysznicowa, umywalka z lustrem, pralka oraz toaleta oraz duży bojler 200 l. W przedpokoju szafki na buty.

Ogrzewanie z sieci miejskiej, brak gazu w mieszkaniu.

 

FINANSE:

1400 zł + czynsz administracyjny 270 zł (zawiera zaliczki na ogrzewanie, wodę oraz utrzymanie części wspólnych) + prąd wg zużycia.

Kaucja zwrotna – 1400 zł, obniżona prowizja dla biura 900 zł.

Serdecznie zapraszam na prezentację!

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo


Dodatkowe
Winda