Mieszkanie do wynajęcia - Mieszkanie, 24m2, 1 pokój, ul. Bałuckiego

OKAZJA! OBNIŻAMY PROWIZJĘ!

Do wynajęcia od zaraz kawalerka 24 m2, ul. Bałuckiego (Monte Cassino, Kapelanka, Dietla, Konopnickiej) w dzielnicy Dębniki (Stare Dębniki).

Umowa o najem okazjonalny.

LOKALIZACJA:

Bardzo dobra lokalizacja w cichej i spokojnej okolicy. W pobliżu Bulwary Wiślane, Skałki Twardowskiego, Wawel oraz Centrum Kongresowego ICE oraz biurowce HSBC, State Street. Jacobs. W sąsiedztwie liczne punkty handlowe i usługowe, piekarnia, delikatesy, sklep 24h, apteka. Doskonałe połączenie komunikacyjne liniami autobusowymi i tramwajowymi z centrum miasta oraz z Krakowskim Parkiem Technologicznym przy ul. Bobrzyńskiego (Ericpol, Ericsson, Motorola, Nokia, Selvita, Shell, UBS) i Kampusem UJ.

MIESZKANIE:

Kawalerka znajduje się na 1 piętrze, została odmalowana i ozonowana. Składa się z pokoju dziennego, małego aneksu kuchennego w przedpokoju, łazienki oraz balkonu na cichą cześć. Mieszkanie wyposażone: meble, nowa sofa, stół. Płyta gazowa dwupalnikowa, lodówka, pralka.

Ogrzewanie z sieci miejskiej.

 

FINANSE:

800 zł + czynsz administracyjny 215 zł (zawiera zaliczki na ogrzewanie, wodę oraz utrzymanie części wspólnych) + prąd i gaz wg zużycia.

Obowiązuje kaucja zwrotna 900 zł oraz obniżona prowizja dla biura 500 zł.

Serdecznie zapraszam na prezentację!

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo


Dodatkowe