Mieszkanie do wynajęcia - Kawalerka urządzona w wyższym standardzie oraz energooszczędna z miejscem parkingowym
Mieszkanie w wyższym standardzie z miejscem parkingowym

Kawalerka urządzona w wyższym standardzie oraz energooszczędna z miejscem parkingowym Lokalizacja - Kraków os. Wola Duchacka Wschód ul. Czarnogórska 10c, piętro 2, powierzchnia 37m2 rok budowy 2015 (1 duży pokój, osobna kuchnia, przedpokój, łazienka oraz balkon)
Spokojna okolica w najbliższym otoczeniu -plac zabaw, przychodnia, żłobek, sklep osiedlowy, park, apteka, przedszkole, las, poczta, szkoła, fryzjerzy, kosmetyczki, centrum handlowe Bonarka itp. w zasadzie wszystko znajduje się w zasięgu ręki, bez specjalnej potrzeby korzystania z samochodu.
Autobusy - (204, 244, 169, 469, 164,128, 184, 904, 610)
Tramwaj - (50, 24)
                       Mieszkanie zostało wyposażone w sprzęt najwyższej klasy energooszczędnej przekładającej się na niewysokie rachunki oraz komfort użytkowania. Urządzone zostało praktycznie oraz posiada markowy sprzęt z wyższej półki : Telewizor, pralka, zmywarka, płyta indukcyjna, piekarnik, lodówka, w pełni uposażoną kuchnie. w przedpokoju znajduje się duża szafa wnękową będącą wstanie spokojnie pomieścić rzeczy 2 osób, wygodne łóżko rozkładane 220/150cm. Łazienka z kabiną prysznicową. Całość uzupełniają roślinki doniczkowe oraz dość spory balkon z pięknym widokiem na zachody słońca. Sąsiedzi bezproblemowi jak trzeba to pomocni. finalizacja wynajmu w oparciu o umowę wypracowaną z wynajemcom, koszt miesięczny 1650zł + czynsz 310zł + prąd. (kaucja 2500) uważa że warto na wzgląd na stan + rzeczy które zostawiam do dyspozycji. Zachęcam do oglądania.

https://www.facebook.com/mateusz.zgud


Dodatkowe
Meble
Pralka
Zmywarka
Lodówka
Kuchenka
Piekarnik
Telewizor
Internet
Drzwi / okna antywłamaniowe
Domofon / wideofon
Balkon
Pom. użytkowe (kom. lokatorska)
Miejsce postojowe
Oddzielna kuchnia