Mieszkania do wynajęcia Kraków Wyszukiwanie pokoi i mieszkań do wynajęcia jeszcze nigdy nie było takie proste!

Aglomeracja krakowska rozrasta się w bardzo szybkim tempie. Budowanych jest wiele nowych bloków, całych osiedli, podmiejskich osiedli domków jednorodzinnych, rozrasta się infrastruktura ulic, powstają nowe kompleksy biurowe i kampusy akademickie. Tempo zmian jest tak duże, że nawet rodowici krakowianie mają problem by połapać się w nowym obrazie miasta.

Wraz z rozwojem Krakowa do miasta przybywa coraz więcej studentów oraz pracowników z Polski i zagranicy. Nie znają oni miasta - jego topografii i nazw ulic. Wyszukiwanie odpowiedniego pokoju czy mieszkania do wynajmu spośród setek ofert staje się żmudnym i rozczarowującym procesem. Każdą ofertę trzeba wyszukać na liście, sprawdzić adres, odszukać daną ulicę na mapie miasta, sprawdzić jak bardzo jest ono oddalone od uczelni lub miejsca pracy. I tak z każdym ciekawym ogłoszeniem od nowa…

obraz do artykułu Wyszukiwanie pokoi i mieszkań do wynajęcia jeszcze nigdy nie było takie proste!

Dlaczego dowynajeciakrakow.pl ?

A gdyby tak odwrócić ten proces? Portal dowynajeciakrakow.pl oferuje możliwość wyszukiwania ofert bezpośrednio na mapie Krakowa! Wystarczy wpisać nazwę uczelni czy adres biura, a portal wyświetli mapę, na której zobaczymy intersujące nas miejsce oraz wszystkie oferty wynajmu znajdujące się w pobliżu. Tutaj nie zobaczymy napisów w stylu: „Tylko 5 min do kampusu UJ” albo „300m do Żabki”. Każda oferta wyświetli się na mapie pokazując prawdziwą lokalizację interesującego nas lokalu w odniesieniu do wyszukiwanego punktu. W ten sposób oszczędzamy czas, nie musimy zastanawiać się, gdzie jest ulica „Kasztanowa” i czy na pewno jest tylko 5 minut od naszej uczelni. Na tym portalu widzimy wszystko czarno na białym.

Nowoczesne budownictwo to również wiele nowych lokali użytkowych w atrakcyjnych lokalizacjach. Jeżeli Twoja firma szuka nowego miejsca dla swojej działalności, ten portal jest również dla Ciebie! Zaznacz intersującą Cię lokalizację i sprawdź, czy w pobliżu znajdują się lokale użytkowe do wynajęcia.

Dla oferujących swoje nieruchomości pod wynajem, również znajdziemy tutaj same pozytywy – zupełnie nowy, funkcjonalny interfejs, dzięki któremu szybko i łatwo dodamy nowe oferty, które wprost wygenerują się na mapie. Dzięki temu zyskujemy pewność, że klienci umawiający się na oglądanie pokoju, mieszkania czy lokalu do wynajęcia, dokładnie wiedzą, gdzie on się znajduje, co zwiększa szanse na podpisanie umowy i oszczędza nasz cenny czas.

Lista czy mapa - jak skutecznie szukać nieruchomości?

Nowe podejście to nowe możliwości i większa szansa dla obu stron na zawarcie korzystnej oferty wynajmu. Chcesz wynająć swoje mieszkanie? Sprawdź portal dowynajęcia.krakow.pl! Jesteś studentem i szukasz pokoju do wynajęcia? Odwiedź portal dowynajęcia.krakow.pl! Twoja firma potrzebuje nowego lokalu, by móc rozwinąć skrzydła? Sprawdź, co oferują użytkownicy portalu dowynajeciakrakow.pl!