Bęben naścienny Gardena

Bęben naścienny Gardena

Wydaje się, że nigdy nie mamy wystarczająco dużo miejsca lub czasu, aby utrzymać nasz wąż ogrodowy w porządku. Wąż, który podczas podlewania może być dość ciężki, często leży na ziemi i jest przytrzymywany przez kamień lub cegłę. W wyniku tego często dochodzi do uszkodzenia połączeń węża. Czasami rura zostaje nawet przebita przez ostre przedmioty znajdujące się w jej pobliżu.

W rozwiązaniu tego problemu pomoże Ci zamontowanie w domu bębna naściennego. To akcesorium do przechowywania węży ogrodowych jest montowane bezpośrednio w ścianie budynku i nie wymaga wiele miejsca do przechowywania.

Bęben naścienny Gardena można łatwo przenosić z miejsca na miejsce za pomocą uchwytu, który znajduje się na jego korpusie. Przesuwanie bębna umożliwia wybór najdogodniejszego miejsca do przechowywania węża, co sprawia, że podlewanie staje się znacznie wygodniejsze i bardziej komfortowe. Dzięki praktycznemu mocowaniu, urządzenie to można wykorzystać na każdej ścianie wykonanej z betonu lub muru.

Bęben naścienny Gardena to skuteczne i praktyczne urządzenie do przechowywania długiego i ciężkiego węża ogrodowego. Instalacja jest dość łatwa i można go używać również na zewnątrz.

Koszt: dobry bęben naścienny Gardena montowany na ścianie będzie kosztował około 200 zł. Niektóre Patrząc na różne modele, zawsze sprawdzaj maksymalną długość węża, jaką może pomieścić bęben – wydaje się to oczywiste, ale są modele, które nie mogą pomieścić więcej niż 15 metrów. Podobnie, należy sprawdzić, jak duża musi być średnica węża, aby zmieścił się w bębnie; jeśli jest zbyt mała, nie będzie się pewnie trzymał na miejscu.